Bobiny papierowe

Produkcja

Świadczymy usługi cięcia wzdłużnego i bobinowania wyrobów papierowych.

Bobiny używane są do produkcji kątowników ochronnych oraz tulei papierowych jak również przy produkcji torebek papierowych oraz palet tekturowych.

Bobiny są również wykorzystywane bezpośrednio w przemyśle wyrobów higienicznych.

  • Minimalna szerokość uzyskiwanej bobiny: 50 mm
  • Maksymalna szerokość zwoju przeznaczonego do bobinowania: 1600 mm
  • Grubość ciętego materiału: 0,2 – 0,8 mm

Bobinowanie papieru

Oferujemy bobinowanie papieru, a usługi z tego zakresu świadczymy na rzecz przedsiębiorców i osób prywatnych. Masz dla nas zadanie? Skontaktuj się, aby porozmawiać o jego szczegółach.

Bobinowanie to proces polegający na cięciu materiału na równe wstęgi, aby nadać im kształt pożądany przez zamawiającego. Celem jest uzyskanie nie tylko elementów precyzyjnie przyciętych, ale też przyspieszenie całego procesu produkcyjnego i zwiększenie wydajności usługowej oraz produkcyjnej. Nasi klienci mogą liczyć zarówno na wysoką jakość wykonanych elementów, jak również na ich wysoką powtarzalność.

Z uwagi na automatyzację procesu, bobinowanie papieru wykonuje się z udziałem zaawansowanych technologicznie maszyn. Stanowią one wyposażenie naszego parku maszynowego i świetnie radzą sobie zarówno z prototypami, jak również produkcją seryjną. Zleć nam prace, a gwarantujemy kompleksową obsługę ze strony doradców, krótki czas realizacji zamówień oraz doskonałe efekty, których oczekujesz. Zamów spersonalizowaną ofertę.

Nasza firma oprócz bobinowania papieru oferuje również między innymi papier offsetowy, przekładki tekturowe czy papier kraft.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!