Kątowniki ochronne

Produkcja

Kątowniki ochronne to idealna propozycja starannego zabezpieczenia towaru przed uszkodzeniem.

Do ich wykonania stosujemy ekologiczne kleje nieszkodliwe dla środowiska. Kątowniki służą do paletyzacji i pakietyzacji wszelkiego rodzaju wyrobów.

Niemal do zera eliminują straty powstałe podczas transportu i magazynowania. Usztywniają cały ładunek i znakomicie zabezpieczają przed uszkodzeniem naroży i brzegów wyrobów.

Mogą być również wykorzystane do pakowania:

  • zwojów
  • płyt
  • drzwi i mebli
  • elektroniki
  • owoców i warzyw
  • innych wyrobów

Oferujemy kątowniki tekturowe prosto sklejane, gięte, nacinane, nierównoramienne, z możliwością nadruków.

Szerokość ramion od 30-100mm, grubość ramion od 1-8mm

Kątowniki ochronne – skuteczne zabezpieczenie towaru

Kątownik tekturowy to doskonałe rozwiązanie dla Klientów poszukujących relatywnie taniego, a zarazem skutecznego sposobu na zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniami. Narożniki tekturowe do palet pozwalają ochronić opakowania indywidualne i zbiorcze przed uszkodzeniami powstającymi w trakcie załadunku, transportu i rozładunku palet, a także w trakcie ich magazynowania. Ich dodatkową zaletą jest ekologiczny charakter systemu, który można poddać procesom recyclingu lub kompostowania.

Klientów zainteresowanych zamówieniem narożników tekturowych lub kątowników ochronnych zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszym asortymentem. Jako producent, który od lat dostarcza narożniki tekturowe jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Naszym Odbiorcom zapewniamy kątowniki ochronne o doskonałych parametrach użytkowych.

Narożniki tekturowe do palet oraz innych systemów pakowania towarów

Nasze kątowniki ochronne produkujemy w oparciu o wysokiej jakości materiały, z zastosowaniem ekologicznego kleju, dzięki czemu kątownik tekturowy jest nieszkodliwy dla środowiska naturalnego, a jednocześnie odporny na uszkodzenia mechaniczne. Narożniki kartonowe LT PACK służą do paletyzacji i pakietyzacji wszelkiego rodzaju wyrobów. Usztywniając cały ładunek i zabezpieczając przed uszkodzeniem naroży oraz brzegów wyrobów kątowniki tekturowe pozwalają znacząco ograniczyć straty wynikające z uszkodzeń, jednocześnie ułatwiają transportowanie i magazynowanie towarów.  

Narożniki tekturowe od producenta

Jako producent oferujący kątowniki tekturowe dostarczamy Klientom wysokiej jakości rozwiązania odznaczające się odpornością na uszkodzenia oraz estetyką wykonania. W asortymencie posiadamy kątowniki tekturowe prosto sklejane, gięte, nacinane i nierównoramienne. Jednocześnie oferujemy narożniki kartonowe z możliwością wykonania na nich nadruków. Spersonalizowany kątownik tekturowy może stać się nośnikiem systemu identyfikacji wizualnej marki, jednocześnie zwiększając jej rozpoznawalność wśród klientów. W zależności od zapotrzebowania kątowniki tekturowe produkujemy w różnych wymiarach, zgodnie ze specyfikacją Klienta.

Szerokość ramion: od 30 do 100 mm

Grubość ramion: od 1 do 8 mm

Kątowniki ochronne produkujemy na zamówienie. Klientów zainteresowanych nawiązaniem współpracy z marką LT PACK zachęcamy do złożenia zapytania ofertowego. Zapewniamy wysokiej jakości wyroby, krótkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny. W stałym asortymencie posiadamy również tuleje kartonowe oraz wysokiej jakości papier Kraft, papier gazetowy oraz przekładki papierowe, które również możecie wykorzystać Państwo do zabezpieczania palet.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!