Papier gazetowy

Papier gazetowy w naszej ofercie

Chociaż cyfryzacja nie zatrzymuje się ani na moment, a wiadomości lokalne i globalne są przekazywane różnymi kanałami, głównie elektronicznymi, w naszym życiu nadal są obecne gazety. Wiele osób nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez kubka kawy i lektury ulubionej prasy. Właśnie dlatego należy zapewnić im dostęp do interesujących tytułów. Ważna jest nie tylko zawartość czasopism, ale też ich jakość. Przyjemne szeleszczący w dłoniach papier to dźwięk, który uprzyjemnia czytanie. Powstaje, dzięki wysokiej jakości papierowi gazetowemu, na którym drukarnie nanoszą treści oraz grafiki.

Oferujemy papier gazetowy do zastosowań drukarskich, który jest doskonałym materiałem do realizowania nadruków seryjnych. Musi on odznaczać się wysoką jakością, odpornością na zużycie i rozdarcia. 

Papier gazetowy

Jeżeli zależy Ci na tym, żeby prasa, którą wydajesz była wysokiej jakości, cechowała się dobrze widocznymi nadrukami oraz była przyjemna w odbiorze, skup się na materiale, na którym te nadruki są nanoszone. Papier gazetowy może być bardzo cienki, przez co komfort czytania zdecydowanie spada, a strony przy przekładaniu są narażone na targanie i rozrywanie. Co innego, grubszy papier, który ma większą gramaturę (zazwyczaj 50g/m2) i zapewnia bardzo wygodne czytanie. Na pewno taka prasa jest chętniej wybierana przez kupujących również z uwagi na to, że można ją wygodnie złożyć i łatwo przetransportować. Waży bardzo mało, a przy tym zajmuje niewiele miejsca.

Współpraca z dystrybutorem papieru gazetowego

Szukasz dystrybutora papieru gazetowego? Polecamy swoje usługi. W naszej ofercie znajdziesz wysokogatunkowy papier gazetowy, który spełnia wszystkie aktualne standardy jakości. Na pewno będziesz zadowolony z tego, jaki standard zadruku Ci oferuje. 

Proponujemy papier gazetowy, który jest odpowiedni do druku prasy kolorowej oraz gazetek promocyjnych. Jeżeli chcesz, aby broszury czy katalogi były chętnie czytane, zadbaj o ich jakość. Potencjalni klienci na pewno chętniej sięgną po taki nośnik informacji czy reklamy, więc wiesz, że inwestycja za jakiś czas się zwróci.

Papier gazetowy nadaje się nie tylko do produkcji gazet, broszur czy pozostałych materiałów o charakterze reklamowo-informacyjnym. Równie dobrze wykorzystasz go do innych zastosowań. Chętnie Ci doradzimy i podpowiemy, co wybrać przy składaniu zamówienia. Skontaktuj się z nami, a specjaliści LT Pack kompleksowo Cię obsłużą, odpowiadając na wszystkie pytania. 

Zajmujemy się również dystrybucją papieru offsetowego, papieru kraft czy bobinowaniem papieru.

 

 

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!