Producent papieru offsetowego

Papier offsetowy

W wielu miejscach, takich jak biura rachunkowe i księgowe, sekretariaty, centra administracyjne, placówki edukacyjne czy medyczne wykorzystuje się bardzo duże ilości papieru. Nadal w ten sposób dokumentowane są prace, sporządzane są umowy, kwestionariusze oraz wiele innych. Wypełnione dokumenty są przechowywane przez pewien czas w archiwum, nic dziwnego, że wymagamy od nich żeby były czytelne przez dłuższy czas. 

Do takich oraz wielu innych zastosowań profesjonalnych proponujemy papier offsetowy produkowany z masy drzewnej celulozowej z domieszką ligniny. Dla dodatkowego wzmocnienia materiału można zastosować specjalną smołę – nasi technolodzy każdorazowo dobierają skład papieru offsetowego, w zależności od efektu, na jakim zależy klientowi. Zawsze konsultujemy zamówienia indywidualnie, stąd pewność, że efekty będą dokładnie takie, jak się spodziewasz. 

Charakterystyka papieru offsetowego

Zastanawiasz się, czym charakteryzuje się papier offsetowy? Przede wszystkim niską ceną, która nie wpływa na wysoką jakość produktu. Ta sprawia, że jakość nadruku jest wysoka, a napisy czy zdjęcia bardzo dobrze widoczne. Z uwagi na korzystną cenę, papier offsetowy jest chętnie wybierany do druku folderów, broszur, materiałów reklamowych, kalendarzy, planerów, certyfikatów, dyplomów, etykiet, czasopism. W grubszej wersji, doskonale nadaje się również do produkcji estetycznych wizytówek.

Papier offsetowy to rozwiązanie jakościowe i ekonomiczne. Łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy, mające znaczenie dla produkcji materiałów informacyjnych, promocyjnych. Bez przepłacania i bez rezygnowania z jakości.

Producent papieru offsetowego

Zapraszamy do współpracy z producentem papieru offsetowego. Jest to materiał nieoceniony w produkcji materiałów biurowych i promocyjnych, cechujący się bardzo dobrą absorpcją tuszu oraz atramentu. Oznacza to, że bez względu na to, czy zamierzasz go zadrukować czy pisać po nim piórem lub długopisem, efekt będzie trwały i widoczny przez długi czas.

Jako producent papieru offsetowego możemy zaproponować różne rodzaje materiałów. Kiedy wyjaśnisz nam, jakiego materiału potrzebujesz, w jakim celu będziesz go używał, nasi doradcy zaproponują Ci najlepsze rozwiązanie. Możesz liczyć na indywidualną ofertę wraz z wyceną, co uważamy za wyjątkowo uczciwy sposób rozliczania transakcji. Papier dostępny jest w różnych klasach, głównie III i IV, w gramaturze od 80 do 120 gram. Jego cechą charakterystyczną jest lekko chropowata nawierzchnia, która zapewnia dobre przyjęcie tuszu, o czym pisaliśmy wyżej.

 

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!