Papier offsetowy

Papier offsetowy w naszej ofercie

W wielu miejscach, takich jak biura rachunkowe i księgowe, sekretariaty, centra administracyjne, placówki edukacyjne czy medyczne wykorzystuje się bardzo duże ilości papieru. Nadal w ten sposób dokumentowane są prace, sporządzane są umowy, kwestionariusze oraz wiele innych. Wypełnione dokumenty są przechowywane przez pewien czas w archiwum, nic dziwnego, że wymagamy od nich żeby były czytelne przez dłuższy czas. 

Do takich oraz wielu innych zastosowań profesjonalnych proponujemy papier offsetowy produkowany z masy drzewnej celulozowej z domieszką ligniny. 

Charakterystyka papieru offsetowego

Zastanawiasz się, czym charakteryzuje się papier offsetowy? Przede wszystkim niską ceną, która nie wpływa na wysoką jakość produktu. Ta sprawia, że jakość nadruku jest wysoka, a napisy czy zdjęcia bardzo dobrze widoczne. Z uwagi na korzystną cenę, papier offsetowy jest chętnie wybierany do druku folderów, broszur, materiałów reklamowych, kalendarzy, planerów, certyfikatów, dyplomów, etykiet, czasopism. W grubszej wersji, doskonale nadaje się również do produkcji estetycznych wizytówek.

Papier offsetowy to rozwiązanie jakościowe i ekonomiczne. Łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy, mające znaczenie dla produkcji materiałów informacyjnych, promocyjnych. Bez przepłacania i bez rezygnowania z jakości.

Dystrybutor papieru offsetowego

Zapraszamy do współpracy z dystrybutorem papieru offsetowego. Jest to materiał nieoceniony w produkcji materiałów biurowych i promocyjnych, cechujący się bardzo dobrą absorpcją tuszu oraz atramentu. Oznacza to, że bez względu na to, czy zamierzasz go zadrukować czy pisać po nim piórem lub długopisem, efekt będzie trwały i widoczny przez długi czas.

Możesz liczyć na indywidualną ofertę wraz z wyceną, co uważamy za wyjątkowo uczciwy sposób rozliczania transakcji. Papier dostępny jest w różnych klasach, głównie III i IV, w gramaturze od 80 do 120 gram. Jego cechą charakterystyczną jest lekko chropowata nawierzchnia, która zapewnia dobre przyjęcie tuszu, o czym pisaliśmy wyżej.


Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!