Tektura falista

Dystrybucja tektury

Rozumiemy znaczenie dobrych materiałów do pakowania towarów i przesyłek. Dlatego w naszej ofercie znalazła się tektura w różnych formatach i gramaturach, przeznaczona do zabezpieczania towaru czy przechowywania produktów. 

Dystrybucja tektury to główna gałąź naszej działalności. Przy większych nakładach i dłuższej współpracy proponujemy też preferencyjne warunki cenowe. 

Tektura falista i powlekana

Rozumiemy, że dla Twojego biznesu znaczenie mają wyłącznie jakościowe produkty do pakowania, wykonane z odpowiednio grubej i sztywnej tektury. Z tego względu proponujemy produkty mające różne parametry techniczne. Wśród nich są:

  • tektury 2-warstwowe w arkuszach i rolkach,
  • tektury faliste 3-warstwowe w kolorze białym i szarym,
  • tektury faliste 5-warstwowe,
  • tektury lite,
  • tektury powlekane.

Do dystrybucji tektury podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem oraz otwartością. Chcemy wiedzieć, w jakim celu będziesz stosował nasze produkty. Okazuje się, że często oprócz zabezpieczania towarów, jak również ich stabilizowania służą one też działalności promocyjnej. Można nanosić na ścianki, spody i wierzchy nadruki, które zawierają nazwę firmy, hasło reklamowe, informacje o zawartości. 

Współpraca z dystrybutorem tektury falistej

Zapytaj o projekt oraz możliwość dostarczenia zamówienia na wskazany adres, chętnie wesprzemy Cię na każdym etapie działalności.

Oprócz tektury, która sama w sobie jest półfabrykatem i materiałem konstrukcyjnym do dalszego wykorzystania, mamy też inne produkty z tektury. Zapytaj o możliwość przygotowania opakowań, pudeł i przekładek tekturowych, kątowników ochronnych, jak również całych standów mobilnych do prowadzenia działań promocyjnych i sprzedażowych.

Zapraszamy do współpracy! Nasza oferta jest bogata, zapewniamy m.in. papier gazetowy, papier offsetowy czy zajmujemy się bobinowaniem papieru, dlatego z powodzeniem obsługujemy klientów z różnych branż, którzy zgłaszają nam swoje indywidualne potrzeby oraz oczekiwania względem współpracy.


Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!