Producent tektury falistej

Produkcja tektury

Rozumiemy znaczenie dobrych materiałów do pakowania towarów i przesyłek. Dlatego w naszej ofercie znalazła się tektura w różnych formatach i gramaturach, przeznaczona do zabezpieczania towaru czy przechowywania produktów. 

Tak bogaty asortyment, jak również opcja dopasowania do indywidualnych potrzeb to efekt tego, że nasza firma dysponuje własnym, zaawansowanym parkiem technologicznym. Maszyny obsługiwane przez specjalistów są w stanie wyprodukować bardzo duże ilości tektury w krótkim czasie. Produkcja seryjna to główna gałąź naszej działalności. Przy większych nakładach i dłuższej współpracy proponujemy też preferencyjne warunki cenowe. 

Tektura – produkcja na zamówienie

Rozumiemy, że dla Twojego biznesu znaczenie mają wyłącznie jakościowe produkty do pakowania, wykonane z odpowiednio grubej i sztywnej tektury. Z tego względu proponujemy produkty mające różne parametry techniczne. Wśród nich są:

  • tektury 2-warstwowe w arkuszach i rolkach,
  • tektury faliste 3-warstwowe w kolorze białym i szarym,
  • tektury faliste 5-warstwowe,
  • tektury lite,
  • tektury powlekane.

Do ich wykonania wykorzystujemy certyfikowany papier o najlepszych parametrach technicznych. To on jest podstawą powodzenia całego procesu i wpływa na jakość produktu końcowego. 

Do produkcji tektury podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem oraz otwartością. Chcemy wiedzieć, w jakim celu będziesz stosował nasze produkty. Okazuje się, że często oprócz zabezpieczania towarów, jak również ich stabilizowania służą one też działalności promocyjnej. Można nanosić na ścianki, spody i wierzchy nadruki, które zawierają nazwę firmy, hasło reklamowe, informacje o zawartości. 

Współpraca z producentem tektury falistej

Tylko producent tektury, który dysponuje własnym zespołem ekspertów oraz dobrze wyposażonym parkiem maszynowym jest w stanie zapewnić Ci realizację zlecenia – szybko i profesjonalnie. Zapytaj o projekt oraz możliwość dostarczenia zamówienia na wskazany adres, chętnie wesprzemy Cię na każdym etapie działalności.

Oprócz tektury, która sama w sobie jest półfabrykatem i materiałem konstrukcyjnym do dalszego wykorzystania, mamy też inne produkty z tektury. Zapytaj o możliwość wyprodukowania opakowań, pudeł i przekładek tekturowych, kątowników ochronnych, jak również całych standów mobilnych do prowadzenia działań promocyjnych i sprzedażowych.

Zapraszamy do współpracy! Nasza oferta jest bogata, produkujemy m.in. papier gazetowy, papier offsetowy czy zajmujemy się bobinowaniem papieru, dlatego z powodzeniem obsługujemy klientów z różnych branż, którzy zgłaszają nam swoje indywidualne potrzeby oraz oczekiwania względem współpracy.


Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!