Przekładki tekturowe

Przekładki tekturowe – solidne i estetyczne

Wraz z rozwojem branży ecommerce dla sprzedawców w sklepach internetowych pojawiły się nowe możliwości, ale też wyzwania. Sprzedaż wysyłkowa pociąga za sobą konieczność bardzo starannego zabezpieczania przesyłek, które mogą być wrażliwe na wstrząsy, uderzenia, upadki z wysokości. Gdy zależy Ci na tym, aby towar w nienaruszonej kondycji dotarł do adresata, zadbaj o jego odpowiednia ochronę. 

Zastosowanie przekładek tekturowych ma szczególne uzasadnienie w przypadku opakowań zbiorczych, gdzie poszczególne elementy stykają się ze sobą, obijają, przesuwają i uderzają, co może prowadzić do ich uszkodzenia mechanicznego. Czasem prowadzi ono do pogorszenia nie tylko wyglądu produktów, ale też ich funkcjonalności. 

Charakterystyka przekładek i narożników z tektury

Co odznacza nasze produkty? Tekturowe elementy zabezpieczające i chroniące przesyłki są bardzo solidne. Mają odpowiednią grubość oraz sztywność i idealnie wypełniają wolną przestrzeń. Chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi powstającymi w wyniku przewracania się ładunków czy ich przesuwania.

Czym charakteryzują się elementy z tektury przeznaczone do paskowania przesyłek? Przede wszystkim: 

  • przekładki i kątowniki ochronne pomagają w osłanianiu rogów palet, chroniąc je przed efektami uderzeń czy otarć, 
  • amortyzują poszczególne piętra, oddzielają od siebie zawartość opakowań zbiorczych, zapewniając transport bez przykrych niespodzianek,
  • służą do stabilizowania, utrudniają niekontrolowane przesuwanie się produktów np. w trakcie hamowania auta dostawczego.

Aby przekładki tekturowe w pełni spełniły swoją funkcję, muszą być dopasowane do produktów, które będą ochraniały. Inne materiały stosuje się w przypadku części motoryzacyjnych, inne przy pakowaniu elektroniki czy artykułów spożywczych.

Dystrybutor przekładek tekturowych

Jako dystrybutor przekładek tekturowych jesteśmy przygotowani do realizowania wielu różnych zadań, w tym także tych związanych z tekturą falistą czy narożnikami. Wszystkie elementy, których potrzebujesz do zabezpieczania towaru na czas ich transportu lub magazynowania, są dostępne w ofercie LT Pack. 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i składania własnych zamówień. Nasi doradcy chętnie pomogą w wybraniu lub zamówieniu produktu dokładnie takiego, jakiego potrzebujesz. 

Oferujemy również m.in. papier offsetowy, papier gazetowy oraz papier kraft.

 

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!