Tuleje tekturowe

Produkcja

Produkowane przez nas tuleje mają zastosowanie w wielu branżach.

Wykorzystywane są do nawijania taśm, włókien, papierów, folii, kabli ale także jako opakowania i forma zabezpieczenia materiałów drukowanych takich jak plakaty, ulotki, mapy. Stosowane są również przy budowie standów reklamowych.

Do produkcji tulei używamy wysokiej jakości papieru typu Kraft oraz specjalnie dobranej mieszanki klejów. Dzięki temu produkowane przez nas tuby spełniają najwyższe normy stawiane przez naszych klientów!

W swojej ofercie posiadamy tuleje:

  • spiralnie zwijane
  • z różnymi warstwami pokryciowymi
  • z zakrywkami zamykającymi obydwa końce tuby

Wymiary – tuleje spiralnie zwijane:

  • Średnica wewnętrzna: od 25mm do 152mm
  • Grubość ścianki: od 1,8mm do 18mm
  • Długość: od 120 mm do 6000 mm

Tuleje papierowe dla różnych branż

Tuleja kartonowa (także tuleja papierowa) to wysokiej jakości wyrób powstający przede wszystkim na bazie papieru typu Kraft. Dzięki temu tuleje papierowe są sztywne i odporne na zgniecenia, co przekłada się na liczne zastosowania w wielu branżach i gałęziach przemysłu. Jako producent tulei tekturowych dostarczamy Klientom rozwiązania przeznaczone do nawijania taśm, włókien, papierów, folii oraz kabli. Jednocześnie proponujemy tuleje kartonowe o średnicy umożliwiającej ich zastosowanie w poligrafii – tuleja papierowa sprawdza się jako materiał pakowy oraz jako opakowanie zabezpieczające towar. Wysokiej jakości tuleje kartonowe można wykorzystać jako tuby do zabezpieczenia plakatów, ulotek, map. Co ciekawe, oferowany wyrób jest na tyle trwały i odporny na uszkodzenia, że tuleje tekturowe są z powodzeniem wykorzystywane do budowy standów reklamowych oraz innych powierzchni marketingowych.

Klientów poszukujących wysokiej jakości wyrobów z papieru typu Kraft zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą marki LT PACK na tuleje kartonowe i tuby.

LT PACK – producent tulei papierowych na wymiar

W produkcji tulei tekturowych wykorzystujemy wysokiej jakości papier typu Kraft oraz specjalnie dobraną mieszankę klejów. To pozwala nam uzyskiwać rozwiązania odpowiadające na potrzeby najbardziej wymagających odbiorców i użytkowników. Nasze tuleje kartonowe gwarantują trwałość i funkcjonalność, jednocześnie są dostępne w szerokiej gamie warstw pokryciowych. Dzięki temu jeszcze lepiej wpisują się w specyficzne potrzeby poszczególnych branż, stanowiąc rozwiązanie praktycznie „klejone” na miarę. W zależności od preferencji odbiorcy tuleja papierowa może być powlekana, gumowana, metalizowana lub laminowana. Dostępne są również tuleje w stanie surowym.

Odpowiadając na zapotrzebowanie Klientów marka LT PACK oferuje tuleje tekturowe w różnych wariantach wymiarowych – dotyczy to średnicy, długości oraz grubości ścianki tuby. W praktyce różnorodność wymiarowa przekłada się na jeszcze szersze spektrum zastosowań wyrobu gotowego oraz jego bezkompromisowy dobór do danych aplikacji. Tuleja tekturowa jest produktem dostępnym na zamówienie – każda tuleja kartonowa jest produkowana zgodnie ze specyfikacją Klienta, przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii oraz wysokiej jakości surowców. Jednocześnie wyrób gotowy może być przez nas przygotowany w odpowiedniej długości lub docinany zgodnie z potrzebą przez użytkownika. Odbiorców zainteresowanych nawiązaniem współpracy zapraszamy do składania zapytań ofertowych. Gwarantujemy wysoką jakość produktu, krótkie terminy realizacji, różnorodność wymiarową oferowanych tub oraz konkurencyjne ceny. W stałym asortymencie posiadamy również narożniki kartonowe oraz papier gazetowy, offsetowy czy papier typu Kraft, który oferujemy w arkuszach i zwojach o różnej gramaturze. Zachęcamy do kontaktu.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!